Joanna Paluchiewicz

To jej spokojny głos słyszycie w telefonie, chcąc umówić wizytę i to ona jako pierwsza wita Was w naszej przychodni. Dba o to aby klinika funkcjonowała jak najlepiej dla Was.

Prowadząca Wrocławskie Centrum Rodzicielstwa Bliskości (szkoła rodzenia). Certyfikowana Doula Stowarzyszenia Doula w Polsce czynnie działająca na terenie Wrocławia i okolic od 2009 roku. Terapeutka Dietoterapii wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Studentka akupunktury.  Odznaczona Laurem Bliskości za działalność na rzecz promowania filarów Rodzicielstwa Bliskości na Ogólnopolskiej Konferencji Bliskości w Warszawie. 

Danuta Głowacka

Pielęgniarka zabiegowa z wieloletnim stażem pracy i doświadczeniem, które zdobywała m.in. we wrocławskich szpitalach. W naszej klinice zajmuje się pobieraniem materiałów do badań diagnostycznych, posiada certyfikat, uprawniający ją do wykonywaniem badań cytologicznych w ramach Programu Profilaktyki Raka Szyjki Macicy. Jej nieocenione wsparcie pomaga Pacjentkom poczuć się komfortowo w trakcie zabiegów ginekologicznych.

mgr Jolanta Petersen

Doświadczona położna która przez większość swojego życia praktykowała położnictwo w krajach skandynawskich. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Danii, szpitalu uniwersyteckim oraz domach narodzin. Od lat związana jest z Stowarzyszeniem Dobrze Urodzeni.  W klinice  w sposób holistyczny, prowadzi fizjologiczną ciążą na NFZ.

dr Tomasz Michalik

SPECJALISTA GINEKOLOG POŁOŻNIK

Doktor nauk medycznych, specjalista ginekolog-położnik z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy na oddziale położniczym Kliniki Ginekologii i Położnictwa Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Stopień doktorski uzyskał badając przyczyny porodu przedwczesnego. Autor i współautor 20 prac naukowych. Wciąż poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach krajowych i zagranicznych podejmujących tematykę ultrasonografii, kolposkopii, uroginekologii.

Posiada certyfikat FMF (Fetal Medicine Fundation – Fundacja Medycyny Płodowej) z Londynu, uprawniający go do wykonywania badań przesiewowych pod kątem aberracji chromosomowych między jedenastym a trzynastym tygodniem ciąży oraz pełnej diagnostyki prenatalnej płodu w kolejnych trymestrach ciąży.

Od wielu lat prowadzi gabinet ginekologiczno-położniczy, szczególny nacisk kładzie na ultrasonografię płodową.